Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Freedom System. Paletki, wkłady i kompakty od Inglot

Pomyśl, jaką miałabyś frajdę, gdybyś mogła sama dobrać kolory błyszczyków, cieni do powiek i podkładów, i umieścić je w jednej paletce. Taką możliwość daje ci Inglot.

Kasetki Freedom System

Inglot daje nam wolność w tworzeniu własnych paletek cieni do powiek, podkładów, pudrów, błyszczyków, róży, a nawet perfum. Kosmetyki umieścimy w specjalnych kasetkach. Dostępnych jest wiele wariacji: są kasetki podwójne, poczwórne i pojedyncze; są takie, które mieszczą cienie do powiek, puder i aplikator; są również kasetki, w które włożysz kilkadziesiąt cieni do powiek. Niektóre kasetki mają lusterko wbudowane w wieczko, inne zamykane są przezroczystą klapką.

Inglot oferuje też kosmetyki, które wypełnią kasetki. Są to: perfumy w kremie (mają kształt kwadracików), róż, puder i korektor (przybierają prostokątne i kwadratowe formy), kwadratowe cienie do powiek, wosk do brwi, błyszczyk i pomadki. Produkty umieszczone są w małych metalowych pojemniczkach. Te zaś wkłada się do kasetki, w której znajduje się magnes. Możemy dowolnie dobierać rodzaje kosmetyków lub ich kolory.

Jak dobrać kolory cienie do barwy tęczówki oczu?

Podstawowa zasada w makijażu oczu głosi, że nie wolno używać cieni do powiek, które mają taki sam kolor jak tęczówka oka. Zatem jak stworzyć własną paletkę cieni? Do zielonych oczu pasują następujące kolory: brązy, fiolety, złoto, róże i beże. Cienie w kolorze pomarańczowym, żółtym, piaskowym i jasnobrązowym będą pasować do niebieskich oczu. Do szarej tęczówki dopasuj cienie różowe, czerwone, fioletowe lub ecru. Oczy jasnobrązowe lub miodowe pomaluj zielonymi, niebieskimi lub fioletowymi cieniami. Ciemnobrązowa tęczówka będzie dobrze komponowała się z cieniami w kolorach jeżynowych, szaro – brązowych, ciemnozielonych lub ciemnoniebieskich.

Copyright © DermKosmetyki