Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs ARTDECO

Głównym zadaniem serum do rzęs Artdeco jest wzmocnienie, a także wydłużenie rzęs. O ile w pierwszym przypadku sprawdza się bardzo dobrze, to w drugim nie działa w ogóle. To, że rzęsy za sprawą Artdeco zrobiły się mocniejsze, widać już było po czterech tygodniach stosowania.

Rzęsy dłużej utrzymywały się na powiece, ich korzenie były dobrze odżywione, a nowe rzęsy rosły zdrowe i ładniejsze. Podczas demakijażu, nawet odrobinę mocniejszego, wypadało coraz mniej rzęs. Wydłużenia nie dało się zaobserwować, nawet o kilka milimetrów. Serum do rzęs Artdeco nie przyciemnia i nie pogrubia rzęs; służy jedynie do zregenerowania ich.
Aplikatorem serum do rzęs Artdeco jest szczoteczka. Jej włoski są krótkie, gęste i ciasno ułożone obok siebie. Taki kształt aplikatora sprawia, że kosmetyk łatwo nakłada się na całą powierzchnię rzęs, od nasady aż po końce. Szczoteczka Artdeco rozczesuje i rozdziela rzęsy. Aplikację wykonuje się po zmyciu makijażu.

Serum do rzęs stosuje się co wieczór; można również stosować w ciągu dnia.

Serum do rzęs Artdeco nie zawiera lanoliny i olejków; nie pozostawia więc białych śladów na rzęsach, nie obciąża ich i nie skleja. Artdeco długo utrzymuje się na rzęsach i nie spływa do oczu. Serum do rzęs zostało przebadane dermatologicznie. Te wszystkie cechy Artdeco świadczą o  jego bezpieczeństwie wobec oczu i skóry powiek.
Plusy:
•    Aplikator
•    Nie podrażnia
•    Wzmacnia rzęsy
Minusy:
•    Nie pogrubia i nie przyciemnia
•    Nie wydłuża

Copyright © DermKosmetyki