Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs BIOTEBAL RZĘSY XXL

Specjalistyczne serum pobudzające wzrost rzęs od marki Biotebal to sposób na zdrowe, długie i piękne rzęsy. Zaczyna działać po około 3 tygodniach, w których trakcie wzmacnia cebulki rzęs. Na widoczne efekty trzeba niestety poczekać nieco dłużej. Cała kuracja może trwać nawet pół roku. Najpierw odżywkę aplikuje się codziennie, a potem co 2-4 dni dla podtrzymania efektów kuracji.

Biotebal Rzęsy XXL to skuteczna odżywka do rzęs. Zawiera biotynę, pantenol i ekstrakty roślinne, które w naturalny sposób wspierają wzrost włosków. A wiadomo, że jak coś jest naturalne to raczej nie da efektu sztucznych rzęs. Tym produktem wzmocnimy rzęsy i dodamy im elastyczności, ale nie zapewnimy kilkukrotnego wydłużenia czy zagęszczenia. Nawet na stronie producenta piszą o tym, że zagęszczenie, pogrubienie i wydłużenie występują tylko u jakiegoś procenta osób.

Jak zwykle wszystko jest uzależnione od wielu czynników.

Odżywka do rzęs Biotebal jest łatwa w użyciu. Komfort aplikacji i precyzję w codziennym nakładaniu serum zapewnia cienki pędzelek. Podobnie jak u wielu innych produktów buteleczka jest wyprofilowana tak, aby mieścić się nawet w drobnej dłoni. Precyzyjny pędzelek ułatwia nałożenie Biotebal Rzęsy XXL u nasady włosków na górnej i dolnej powiece. Formuła jest na tyle rzadka, żeby być wydajną, a jednocześnie na tyle gęsta, aby nie ociekać do oczu. Jeśli ktoś ma wprawę w użyciu eyelinera, z tym produktem też sobie poradzi.

Plusy:

  • Poręczne opakowanie
  • Skutecznie wzmacnia rzęsy
  • Wydajność

Minusy:

  • Nie u wszystkich działa tak samo
  • Trzy tygodnie bez efektów
Copyright © DermKosmetyki