Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs CELIA

Produkty z firmy Celia są łatwo dostępne (można je kupić w zwykłych sklepach z kosmetykami) i niewiele kosztują. Podobnie jest z serum do rzęs Celia. Spotkać można ten kosmetyk w trzech wariantach: niebieski nawilżający, żółty wzmacniający i zielony regenerujący.

To, co jest najlepsze w serum do rzęs Celia to po pierwsze wydajność. Buteleczka zawiera 10 ml kosmetyku i starcza na bardzo długo. A co lepsze, możemy sprawdzić, ile serum do rzęs pozostało do końca kuracji – buteleczka jest przezroczysta. Po drugie, bardzo fajne są kolory serum do rzęs Celia. Nie koloruje jednak rzęs; w rzeczywistości jest bezbarwna. Po trzecie, Celia jest bardzo tania i przystępna na każdą kieszeń.

Po czwarte, szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i rozprowadza kosmetyk na całych rzęsach.

Serum do rzęs Celia ma za zadanie wzmocnić, odżywić, dodać blasku i sprężystości. Celia zapobiega również łamaniu i wypadaniu rzęs. Składnikami są tu: aloes, panthenol, skrzyp, tatarak i len. Serum do rzęs można wykorzystać też jako baza pod tusz i do ułożenia brwi.
Rezultaty po kliku tygodniach stosowania są niewielkie. Serum od rzęs Celia stosować trzeba cały czas; kuracja wygląda tutaj inaczej niż w przypadku używania innych produktów. Celia może sklejać i usztywniać rzęsy – z włosków robią się wtedy małe druciki.
Plusy:
•    Wydajność
•    Przezroczysta buteleczka
•    Ładny kolor serum do rzęs
•    Niska cena
Minusy:
•    Brak większych efektów
•    Skleja i usztywnia rzęsy

Copyright © DermKosmetyki