Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs JOANNA MULTILASHES

Świetna propozycja dla cienkich, krótkich, osłabionych rzęs z tendencją do wypadania. Odżywka do rzęs Joanna Multilashes działa na trzech płaszczyznach. Po pierwsze wzmacnia cebulki, dzięki czemu znacząco poprawia się kondycja i wygląd rzęs. Po drugie przyspiesza wzrost, dzięki czemu rzęsy stają się dłuższe. Po trzecie, pogrubia włoski od nasady po końcówki.

Odżywka do rzęs Multilashes przeznaczona jest do stosowania na rzęsy. Aplikacja zajmuje mniej niż minutę dziennie. Spiczasto zakończona buteleczka dobrze trzyma się w dłoni, natomiast zakończony cienkim pędzelkiem aplikator ułatwia nałożenie bezbarwnego serum nawet w kącikach oczu. Wystarczy jedno użycie dziennie, na oczyszczoną skórę. Efekt wzmocnionych i piękniejszych rzęs powinien pojawić się już po 3 tygodniach. Choć jedno opakowanie (4 ml) wystarcza nawet na półroczną kurację.

Serum do rzęs Joanna Multilashes jest wydajne.

Warto bliżej przyjrzeć się formule tego produktu. Mamy tutaj zestaw naturalnych składników aktywnych – proteiny jedwabiu, pantenol i kwas hialuronowy. Zapewniają one odżywienie, nawilżenie i regenerację cebulek od środka. Do tego substancja przyspieszająca wzrost włosów, która niestety jest na liście niezalecanych składników do pielęgnacji okolic oczu. Serum do rzęs Joanna Multilashes należy stosować zgodnie z zasadami. Niedostosowanie się do zaleceń może poskutkować np. dużo słabszymi efektami lub dyskomfortem.

Plusy:

  • Wzmacnia rzęsy
  • Ma większą pojemność
  • Szybka i wygodna aplikacja

Minusy:

  • Efekty zależą od predyspozycji
  • Niedopracowany skład
Copyright © DermKosmetyki