Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs KERABIONE

Kolejna propozycja na wzmocnienie to odżywka do rzęs Kerabione. Nieco więcej pojemności – 5 ml. Pobudzająca wzrost włosów, wydłużająca, zagęszczająca i przede wszystkim odżywiająca. Jest częstym wyborem kobiet, dlatego nie mogło zabraknąć jej w tym rankingu. Nie przynosi rewolucyjnej odmiany, ale bardzo dobrze regeneruje rzęsy.

Kerabione to przetestowane dermatologicznie i okulistycznie serum pobudzające wzrost rzęs. Mimo tego na stronie znajduje się informacja: w przypadku dostania się preparatu do oczu, przemyć obficie wodą. Choć opinie nie wskazują na skutki niepożądane działanie Kerabione, wszystko jest możliwe. W składzie znajduje się silny składnik aktywizujący cebulki do wzrostu. Jednak wraz z nim w formule znajdziemy witaminy, proteiny z dyni oraz ekstrakt ze świetlika. Takie połączenie składników świadczy o skuteczności produktu. Pierwsze efekty da się zaobserwować po ok. 3 tygodniach.

Wzmocnienie najbardziej widoczne jest jednak po 2 miesiącach.

Odżywka do rzęs Kerabione to standardowy produkt pielęgnacyjny. Mimo że ma trochę większą pojemność, opakowanie nadal jest poręczne. W zestawie dostajemy typowo eyelinerowy aplikator. Cienki pędzelek jest trochę grubszy niż w podobnych produktach, co może powodować trudności w używaniu go przy cienkich rzęsach i małych oczach. Możliwe jest też wzmożone wypadanie włosków w pierwszych tygodniach aplikacji serum do rzęs Kerabione. Na ich miejsce pojawiają się nowe, mocniejsze i lepiej odżywione.

Plusy:

  • Łatwa metoda użycia
  • Dobra konsystencja produktu
  • Skutecznie wzmacnia

Minusy:

  • Wypadające na początku rzęsy
  • Nieprecyzyjny aplikator
Copyright © DermKosmetyki