Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs Lashcode

Lashcode serum

Doskonała w działaniu odżywka, której składniki docierają wprost do cebulek rzęs. Jej skład jest wyjątkowy, a efekty bardzo dobre. Lashcode posiada wytrzymały, poręczny, pędzelek, więc aplikacja serum jest łatwa i nie wymaga dużej wprawy. Wiele dziewczyn, które nigdy wcześniej nie używały eye-linera przyznają, że to bardzo łatwe, a Lashcode wnika szybko w skórę i nie ścieka do oczu.

Wyjątkowa jest tu także pojemność: Lashcode to aż 5 ml serum. Cena nie jest wygórowana, ponieważ ta odżywka do rzęs jest bardzo wydajna i wystarczy na wiele miesięcy stosowania. Zakupy na stronie producenta bardzo się opłacają: korzystne rabaty i darmowa wysyłka, to coś, co z pewnością poprawia humor wielu dziewczynom!

Lashcode Eyelash Serum wypada bardzo korzystnie na tle innych podobnych produktów. Efekty przychodzą szybko, już w pierwszym miesiącu zauważamy znaczną poprawę w wyglądzie rzęs. Często stają się dłuższe juz w kilka tygodni.

Skuteczność działania serum Lashcode to doskonała formula i dobrze zestawione składniki, które opierają sie na sile naturalnych substancji. Roślinne ekstrakty z kiełków i korzenia tarczycy bajkalskiej wspierane są przez peptydy i aminokwasy, do tego Lashcode ma doskonałe składniki na porost rzęs. Wszystko razem tworzy bardzo dobrą odżywkę do rzęs, którą polecają sobie dziewczyny.

Odżywka do rzęs Lashcode to skuteczny sposób na szybki wzrost rzęs i znaczną poprawę ich wyglądu.
Jest doskonała dla każdych rzęs, nie tylko krótkich i cienkich, ale też mocno zniszczonych np. zabiegami przedłużania. Idealny dla osób o cienkich, delikatnych i krótkich rzęsach. Po kilku tygodniach regularnego stosowania serum Lashcode rzęsy stają się piękne, długie i zdrowe. Zawdzięczamy to naturalnym ekstraktom o doskonałym działaniu.

Odżywkę do rzęs Lashcode kupisz na stronie www.lashcode.pl

CIEKAWOSTKA: Serum do rzęs Lashcode ma dużą pojemność i jest wydajne, więc można je stosować do odżywiania brwi.

Plusy:
•    Wydłuża i zagęszcza rzęsy
•    Przyspiesza ich wzrost
•    Wzmacnia i odżywia rzęsy
•    Łatwo się nakłada
•    Ma dużą pojemnosć

Minusy:
•    Lashcode należy stosować regularnie, codziennie

Copyright © DermKosmetyki