Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs L’BIOTICA

L’biotica dobrze wpływa na kondycję rzęs. Wzmacnia je i odżywia. Nie wydłuża ich jednak tak, jak potrzeba. Serum do rzęs L’biotica poprawia tylko ogólnie stan rzęs, nie robią z nimi nic, czego można było spodziewać się po takich produktach. Efekty, które już się pojawią, są bardzo niewielkie.
Serum do rzęs L’biotica jest bardzo wydajne. Jedna buteleczka zawiera 7 ml kosmetyku i wystarcza na cały okres kuracji (nawet przy aplikacji rano i wieczorem). Aplikacja jest bardzo prosta. Wystarczy szczoteczką pomalować rzęsy od nasady po końcówki. Szczoteczka dobrze je rozczesze i dokładnie rozprowadzi kosmetyk na rzęsach. Jednak strona wizualna szczoteczki pozostawia wiele do życzenia.

Szczoteczka serum do rzęs L’biotica jest, krótko mówiąc, brzydka.

Żółty kolor włosków mocno odcina się od reszty buteleczki; szczoteczka wygląda jakby była brudna.
Podczas kuracji często sklejały mi się rzęsy. Dodatkowo Artdeco może bielić rzęsy. Całość wyglądała bardzo nieładnie. Co więcej rano może pojawić się kłopot ze zmyciem serum do rzęs i późniejszym wytuszowaniem rzęs.
L’biotica ma naturalny skład, nie zawiera konserwantów. W składzie znajdują się: keratyna (szkoda, że w tak niewielkim stopniu wpływa na wydłużenie rzęs), prowitamina B5 i L – Arginina (aminokwas, który bierze udział w wytarzaniu keratyny).
Serum do rzęs L’biotica jest łatwo dostępna. Równie przystępna jest jej cena.
Plusy:
•    Wydajne
•    Niska cena
•    Szczoteczka dobrze rozczesuje
Minusy:
•    Brzydki aplikator
•    Minimalne efekty
•    Pozostawia białe ślady na rzęsach i skleja je

Copyright © DermKosmetyki