Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs LILASH

Odżywka do rzęs Lilash przeznaczona jest do pielęgnacji rzęs krótkich, zniszczonych i cienkich. Polecana jest wszystkim kobietom, które chciałyby mieć zdrowe i ładne rzęsy oraz tym, które korzystają z różnych zabiegów na rzęsy w salonie kosmetycznym.

Lilash dostępna jest w dwóch wersjach: 2,95 ml oraz 5,91 ml. Pierwsza z nich wystarcza na około cztery miesiące kuracji, druga – na niecałe pół roku. Aplikację przeprowadza się na oczyszczoną z makijażu i dokładnie osuszoną skórę powiek. Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej powiece; w trakcie snu Lilash przedostaje się na rzęsy z powieki dolnej. Odżywka ma półpłynną konsystencję, dlatego należy ją dokładnie rozprowadzić na skórze, a po wykonanej aplikacji – odczekać trzy minuty aż wchłonie się.

Dopiero po upływie tego czasu można nakładać krem pod oczy lub inny kosmetyk pielęgnacyjny.

Po około trzech tygodniach od rozpoczęcia kuracji odżywką do rzęs Lilash widoczne jest wzmocnienie i nawilżenie. Kilka tygodni później zaobserwować można niewielki wzrost, zagęszczenie i pogrubienie rzęs. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów produkt nakładać można co dwa lub trzy dni. Efekty kuracji utrzymują się do dwóch miesięcy od momentu zakończenia kuracji odżywką do rzęs Lilash.

Niestety nie wszyscy mogą skorzystać z odżywki do rzęs Lilash. Produktu nie poleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią, osobom niepełnoletnim i tym, które przebyły ciężkie choroby. Natomiast osoby posiadające wrażliwą skórę powiek i oczu, uczulone na którykolwiek ze składników lub alergicy i osoby leczące się dermatologicznie i okulistycznie, przed rozpoczęciem kuracji odżywką do rzęs Lilash powinny zasięgnąć opinii lekarza.

Plusy:

  • lekko wydłuża i wzmacnia rzęsy
  • pielęgnuje i nawilża rzęsy
  • łatwa aplikacja
  • wydajność

Minusy:

  • mógłby wydłużać lepiej
  • półpłynna konsystencja
  • efekty nie utrzymują się zbyt długo
Copyright © DermKosmetyki