Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs Nanolash

Serum do rzęs Nanolash

Serum do rzęs Nanolash opracowano w taki sposób, aby jego składniki docierały wprost do cebulek rzęs. Skuteczna pielęgnacja zaczyna się bowiem u źródła. Odżywkę wyposażono w poręczny, cienki pędzelek, dzięki któremu aplikacja serum Nanolash nie jest problematyczna. Zwłaszcza dla osób, które wprawnie posługują się np. eyelinerem, którego precyzja stała się inspiracją do stworzenia aplikatora w takiej formie.

Za 3-mililitrowe opakowanie odżywki Nanolash zapłacimy 159 zł. Cena nie jest regularna, bo wydamy mniej i unikniemy kosztów przesyłki, jeśli zdecydujemy się na zamówienie kilku sztuk naraz. To wyjątkowo konkurencyjna oferta, która pozytywnie wybija się na tle podobnych produktów innych marek. Serum do rzęs Nanolash to skuteczna kuracja, którą przewidziano na 3 miesiące. Jej efekty widoczne są jednak już dużo wcześniej bo zaledwie po 2 tygodniach stosowania.

Skuteczność działania serum Nanolash to wynik opracowanej w laboratoriach marki formuły.

Specjaliście Nanolash poddali odżywkę wielu testom i badaniom, które potwierdziły, że jest to produkt najlepszej jakości. Serum stymulujące wzrost rzęs Nanolash zapewnia swoje właściwości przede wszystkim kompleksowi bezpiecznych składników, które gwarantują przyspieszony wzrost rzęs. Rezultaty widoczne są gołym, choć to stwierdzenie niezbyt fortunne, bo regularnie stosowane Nanolash nadaje rzęsom piękną oprawę.

Celem, jaki przyświecał założycielom marki Nanolash, było stworzenie skutecznego sposobu na poprawę wyglądu rzęs bez konieczności sztucznych doczepek. Odżywka Nanolash to kosmetyk idealny dla osób o cienkich, delikatnych i krótkich rzęsach. Po kilku tygodniach regularnego aplikowania serum Nanolash (każdego wieczoru po demakijażu oczu) włoski zaczynają rosnąć i wzmacniają się. Efektem są „rzęsy do nieba”, o których przeczytamy na stronie www.nanolash.pl.

Nanolash to bezpieczna innowacja zamknięta w eleganckim opakowaniu. Kurację serum może zacząć każdy.

CIEKAWOSTKA: Serum do rzęs Nanolash można stosować na górną i dolną linię rzęs, a także na brwi, jeśli chcemy przyspieszyć ich wzrost.

Plusy:
•    Wydłuża i zwiększa objętość
•    Przyspiesza wzrost nowych rzęs
•    Wzmacnia rzęsy
•    Łatwo się nakłada
•    Nie wywołuje alergii
•    Opakowanie

Minusy:
•    Mimo wszystko cena mogłaby być trochę niższa

Copyright © DermKosmetyki