Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs NEULASH

Odżywka do rzęs Neulash zamknięta jest w srebrnej buteleczce, która dostępna jest w dwóch wersjach pojemnościowych: 3,2 ml oraz 6 ml. Produkt zawiera wiele witamin i składników odżywczych. Odpowiadają one za wydłużenie, nabłyszczenie, nawilżenie i pielęgnację. Neulash polecany jest osobom, które posiadają krótkie, słabe, cienkie i skłonne do wypadania rzęsy.

Odżywka do rzęs Neulash posiada silne właściwości nawilżające. To właśnie odpowiedni poziom wody wpływa na kondycję i wygląd rzęs oraz jest odpowiedzialny za późniejszy ich wzrost i pogrubienie. W trakcie kuracji rzęsy stają się elastyczne, miękkie i błyszczące. Witamina B7 wzmacnia rzęsy od środka, zabezpieczając je jednocześnie przed uszkodzeniami.

Aplikację odżywki do rzęs Neulash przeprowadza się każdego wieczoru.

Pędzelkiem maluje się kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej powiece. Po uzyskaniu zadowalającego nas wyglądu, produkt nakłada się kilka razy w tygodniu. Jeżeli na początku kuracji pojawi się mrowienie, odżywkę Neulash stosuje się wówczas co drugi dzień. Produkt przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami; jeśli odżywka Neulash dostanie się do oczu, może wywołać podrażnienia.

Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Neulash widoczne są po mniej więcej miesiącu. Rzęsy są dobrze nawilżone, odżywione i zadbane. Jednak dopiero po dwóch miesiącach zauważalne jest wydłużenie i ogólne poprawienie kondycji rzęs. Włoski są wzmocnione, zregenerowane i odbudowane, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Odżywka do rzęs Neulash zawiera (oprócz składników stymulujących wzrost i wspomagających pielęgnację) naturalne substancje. Wśród nich znajdziemy między innymi: ekstrakt z pestek dyni, olej sojowy, glicerynę i lecytynę.

Plusy:

  • wydłuża, wzmacnia i nawilża
  • łatwość aplikacji
  • wydajność
  • składniki naturalne

Minusy:

  • może podrażniać
  • na efekty długo się czeka
  • wysoka cena
Copyright © DermKosmetyki