Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs QUICKMAX

Odżywka do rzęs zamknięta jest w złotym opakowaniu. Buteleczka ma pojemność 5 ml – taka ilość wystarcza na prawie sześć miesięcy kuracji. Flakonik umieszczony jest w kartoniku, w którym powinna znajdować się także ulotka z najważniejszymi informacjami.

Aplikację odżywką do rzęs Quickmax przeprowadza się każdego wieczoru. Najpierw należy dokładnie oczyścić skórę powiek – resztki kosmetyków mogłyby utrudniać przedostawanie się produktu do cebulek rzęs. Pędzelkiem – aplikatorem maluje się kreskę tuż przy linii rzęs na górnej powiece. Aplikacji nie przeprowadza się na dolnej powiece, ponieważ w nocy Quickmax wnika w ujścia wyrastających tam rzęs. Taki zabieg wykonuje się do momentu uzyskania pożądanych rezultatów. Potem odżywkę aplikuje się kilka razy w tygodniu. Efekty utrzymują się przez miesiąc po zakończeniu kuracji.

Pierwsze efekty kuracji odżywką do rzęs Quickmax widoczne są po pięciu tygodniach.

Na ostateczny wynik należy poczekać do trzech miesięcy. W tym czasie rzęsy powinny wydłużyć się i pogrubić, a także zregenerować i wzmocnić. Dzięki kuracji odżywką Qiuckmax będą mniej podatne na uszkodzenia, łamanie i wypadanie. Staną się również bardziej błyszczące i lekko podkręcone.

Odżywka do rzęs Quickmax zawiera naturalne składniki, które nawilżają, wygładzają i rozświetlają skórę wokół oczu. Produkt może być używany przez osoby, które noszą doczepiane rzęsy – Qiuckmax nie powoduje rozpuszczania kleju kosmetycznego.

Plusy:

  • wydłuża i pielęgnuje rzęsy
  • nawilża i wygładza skórę powiek
  • łatwa aplikacja
  • pojemność

Minusy:

  • wysoka cena
  • efekty znikają po miesiącu
Copyright © DermKosmetyki