Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs Revitalash

revitalash_advanced

Revitalash

Serum Revitalash przeznaczono do wydłużania, regenerowania i pogrubiania rzęs. Efekty stosowania odżywki można zaobserwować po około trzech tygodniach kuracji. Revitalash to serum do rzęs o bardzo dobrym działaniu, choć warto porównać je z innymi odżywkami opisanymi w niniejszym rankingu.
Revitalash to serum do rzęs przebadane dermatologicznie i okulistycznie pod kątem ewentualnej szkodliwości. Badania wykazały, że serum do rzęs Revitalash jest bezpieczne; nie powoduje podrażnień, nie wywołuje alergii i nie uczula podobnie, jak inne odżywki do rzęs z tej samej półki cenowej (lub tańsze np. Nanolash, Realash, Regenerum lub inne). Odżywka do rzęs nie odbarwia skóry powiek, nie zmienia koloru tęczówek i nie zaburza ciśnienia w gałce ocznej.

Serum do rzęs Revitalash ma dość gęstą konsystencję, co sprawia, że pozostaje długo na rzęsach i nie spływa do oczu. Aplikacja serum Revitalash także nie sprawia większych problemów ze względu na konsystencję serum. Osoby, które wolą jednak nieco rzadsze odżywki do rzęs, powinny zapoznać się z innymi produktami opisanymi w rankingu, które mogą mieć bardziej odpowiadającą formułę. Aplikacja Revitalash jest łatwa, chociaż przynosi najlepsze efekty wyłącznie na oczyszczonej i osuszonej skórze. Tylko wtedy składniki aktywne z odżywki do rzęs są w stanie wchłonąć się w skórę.

Serum do rzęs Revitalash wyposażono w aplikator w formie pędzelka, którym nakłada się serum do rzęs cienką kreską na dolną i górną linię rzęs. Pędzelek może sprawiać trudność, ponieważ jest za krótki i plastikowa nasada aplikatora może ocierać się o skórę powodując jej podrażnianie mechanicznie. Sam sposób aplikacji jest wygodny (zastosowano go także w odżywce Nanolash znajdującą się na 1. miejscu w rankingu), jednak aplikator Revitalash nie ma najlepszego kształtu.

W buteleczce mieści się 3,5 ml serum do rzęs Revitalash, które wystarcza na półroczną kurację. Początkowo serum należy nakładać na rzęsy każdego wieczoru, a po jakimś czasie można używać Revitalash rzadziej, dwa lub trzy razy w tygodniu. Serum do rzęs Revitalash to wydajny produkt, choć w rankingu opisano produkty o mniejszej pojemności (np. 3 ml ), które wystarczają na taki sam okres kuracji, a więc nakłada się ich mniej dla uzyskania takich samych efektów.

Kuracja z serum Revitalash trwa od trzech do czterech miesięcy, aby efekty uwidoczniły się. Trzeba przyznać się, że to długi czas oczekiwania. Revitalash jest jednak produktem skutecznym, dlatego warto poczekać na rezultaty nieco dłużej, aby cieszyć się wyrazistym spojrzeniem i wydłużonymi rzęsami. Standardowy czas działania serum do rzęs innych marek jest podobny.

Warto wspomnieć jeszcze o cenie produktu, która jest bardzo wysoka. Za kilkumililitrowe opakowanie serum do rzęs Revitalash trzeba zapłacić aż 250 zł. To jedna z droższych odżywek do rzęs.

PLUSY:

  • skuteczność: pogrubia i wydłuża rzęsy
  • poprawa kondycji rzęs po kilku miesiącach
  • bezpieczeństwo: nie uczula, nie powoduje pieczenia
  • łatwa aplikacja, dzięki gęstej formule serum

MINUSY:

  • krótki pędzelek, który może nie być wygodny
  • wysoka cena w porównaniu do innych serum z rankingu

Szukając idealnego serum do wydłużania rzęs warto przyjrzeć się bliżej produktom, które umieszczono w rankingu Dermokosmetyki. Aby przejrzeć inne odżywki do rzęs należy przejść na stronę główną. Ranking znajduje się po adresem www.serumdorzesranking.pl – można tam przeczytać opinie nie tylko na temat serum do rzęs Revitalash, ale również zajmującego pierwszą pozycję serum Nanolash oraz innych produktów do wydłużania rzęs.

banner-serum-do-rzes

 

Copyright © DermKosmetyki