Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Serum do rzęs Xlash

Serum do rzęs Xlash działa w dwojaki sposób. Po pierwsze regeneruje zniszczone i uszkodzone rzęsy oraz aktywuje je do wzrostu. Po drugie wydłuża, przyciemnia i zgęszcza rzęsy. Po kilku miesiącach kuracji można stwierdzić, że Xlash faktycznie poprawia kondycję rzęs i nawilża je.

Wzmacnia też rzęsy; stają się one bardziej odporne, nie wypadają, lepiej utrzymują się na powiece.
Xlash to jedyne serum do rzęs, którego skład jest tak bardzo odmienny. Być może ze względu na trzy niezwykłe składniki (koral, chebułowiec i urzet barwierski) powoduje podrażnienia. Już podczas nakładania Xlash na powiekę czuć małe mrowienie. Potem pojawia się pieczenie i zaczerwienienie. Po jakimś czasie ten dyskomfort znika; jednak sytuacja powtarza się podczas każdej aplikacji. Kolejnym minusem jest wysoka cena serum do rzęs Xlash.

Kuracja serum do rzęs Xlash trwa od trzech do czterech miesięcy.

Następnie Xlash stosuje się klika razy w tygodniu, żeby utrzymać osiągnięte efekty. Pędzelkiem – aplikatorem nakłada się serum do rzęs na górną i dolną powiekę. Aplikacją poprzedzić trzeba koniecznie dokładnym oczyszczeniem twarzy z makijażu.
Xlash działa dość specyficznie. W początkowym okresie kuracji mogą wypadać rzęsy. Są to te najstarsze, które i tak w najbliższym czasie wypadłyby. Xlash „przygotowuje” w ten sposób miejsce nowym włoskom.
Plusy:
•    Poprawia stan rzęs
•    Wzmacnia
•    Nawilża rzęsy
Minusy:
•    Wysoka cena
•    Podrażnia

Copyright © DermKosmetyki