Edukacyjny Portal
Dermatologiczny

 

Regenerum Serum do rzęs

Regenerum do rzęs

Kolejne w rankingu jest Regenerum serum do rzęs. Ten produkt przeznaczony jest dla kobiet, których rzęsy były słabe, łamliwe, zniszczone i cienkie. Zadaniem Regenerum jest wzmocnienie i odbudowanie uszkodzonych rzęs. Uwaga: nie wydłuża, nie przyciemnia, nie zwiększa objętości – nie wszystkie kobiety będą zadowolone z ograniczonego działania serum do rzęs.
Regenerum to jedyne serum do rzęs w tym zestawieniu, które posiada dwa aplikatory. Mimo to sposób użycia jest bardzo prosty. Najpierw trzeba wykonać dokładny demakijaż oczu. Następnie serum numer jeden (pędzelkiem) maluje się kreskę u nasady rzęs (tak jak eyelinerem). Potem całe rzęsy „tuszuje się” za pomocą szczoteczki (serum numer dwa). Taki rodzaj aplikacji ma zapewnić rzęsom lepsze odżywienie i odbudowę.
Dwa aplikatory Regenerum to również dwa rodzaje działania. Serum do rzęs numer jeden, które zawiera ekstrakt ze świetlika, nawilża i łagodzi skórę powiek i wokół oczu. Serum do rzęs numer dwa z aloesem, witaminą E i prowitaminą B5 nawilża i wzmacnia. Rzęsy po zakończonej kuracji rzeczywiście są zregenerowane.

W końcu nazwa serum do rzęs mówi sama za siebie.

Dzięki przezroczystym buteleczkom, łatwo sprawdzić ilość serum do rzęs. Regenerum długo utrzymuje się na rzęsach dzięki gęstej konsystencji; nie spływa do oczu i nie wywołuje podrażnień.
Plusy:
•    Wzmacnia
•    Regeneruje
•    Łatwa aplikacja
•    Przezroczysta buteleczka
Minusy:
•    Nie zwiększa objętości
•    Nie wydłuża

Copyright © DermKosmetyki